- Марка автомобиля -
- Модель автомобиля -
- Категория детали -
- Тип детали -
- Подтип детали -

Марка и модель авто

Категории Allegro

Авторазборка Львов

Львів входить в п'ятірку найбільших міст України. Автотранспортна система міста розвинута на високому рівні. Часто власники транспортних засобів з цього міста стикаються з різного роду проблемами. Головна причина поломок полягає у порівняно низькій якості дорожнього полотна. Крім цього, ніхто не застрахований від потрапляння у ДТП. Крім цього, ваш транспортний засіб може вийти з ладу через несвоєчасне сервісне обслуговування. Купити нові запчастини може дозволити собі далеко не кожен водій. Компанія "Запчастини з Польщі" подбала про доступність обслуговування машин, пропонуючи вам можливість оформити покупку деталей з розборки.

 Запчастини для іномарок з розборки у Львові

Власне, прочитавши назву, стає зрозуміло, що суть розборки транспортного засобу полягає у тому, щоб зняти з нього всі деталі, які можна експлуатувати. Діяльність нашої компанії пов'язана з розборкою автомобілів, пригнаних з Польщі. Причини, через які їх треба розбирати, бувають різними. Деякі авто потрапили у невеличкі ДТП, власники деяких екземплярів несвоєчасно проводили сервісне обслуговування, після чого вирішили продати машину і купити нову. У будь-якому випадку, наші спеціалісти розбирають легально пригнані авто та знімають з них усі деталі, які ще можна використовувати.

 Скориставшись нашою пропозицією, кожен потенційний клієнт гарантовано отримує наступні переваги:

  • Широкий асортимент запчастин. В каталозі, представленому на цій сторінці, доступно декілька десятків тисяч деталей від понад 50 виробників іномарок. У нас ви гарантовано зможете знайти саме ту деталь, яка вам дійсно потрібна;
  • Гарантія якості. Перед тим як продати ту чи іншу деталь, наші співробітники перевіряють її придатність до повторного використання. Крім цього, запчастинам повертають заводський товарний вигляд - видаляють пил, відпрацьоване масло, бруд, нагар та інші види нальоту;
  • Приваблива ціна. У порівнянні з новими деталями, вартість наших менша на 30-50 відсотків. При цьому якість - наближена до заводської;
  • Тільки оригінальні запчастини. Ми не займаємось реалізацією низькоякісних деталей китайського виробництва, оскільки вони відсутні у автомобілях, пригнаних до нас.

 Як оформити покупку

 Якщо ви бажаєте купити товар, необхідно скористатись спеціальною формою покупки на нашому сайті. Для цього потрібно знати спеціальний VIN-номер запчастини. Якщо він відомий вам лише частково, або ви не знаєте його взагалі, рекомендуємо зв’язатись з нашим представниками одним з заступних способів:

  • за номерами: "номери";
  • написавши повідомлення у Скайп: «логин в скайпе»;
  • скориставшись послугою зворотного дзвінка на нашому сайті.

 Доступна відправка запчастин по Україні сервісами "Нова Пошта" та "Делівері", клієнти зі Львова можуть забрати товар самостійно.